Schulz-Kabel

Firma Schulz-Kabel, mająca siedzibę w miejscowości Frielendorf w Niemczech, jest ważnym i liczącym się producentem w branży muzycznej w zakresie przewodów oraz akcesoriów. Przez kilka ostatnich lat firma obsłużyła wielu zadowolonych klientów. Znajomość potrzeb muzyków oraz potrzeb branży owocuje coraz to lepszymi produktami i rozwiązaniami technologicznymi. W Niemczech oraz w całej Unii firma Schulz Kabel jest jednym z czołowych producentów i dostawców przewodów oraz akcesoriów. Jest dla nas zaszczytem, że możemy reprezentować w Polsce produkty tak znamienitej firmy.

Znajomość szczegółów.

  • przewody głośnikowe oraz koncentryczne przewody głośnikowe skonstruowane są z ponad 600 cienkich drucików miedzianych
  • oplot miedziany w formie siatki nadaje długowieczne ekranowanie przewodu
  • izolacja wszystkich przewodów została przetestowana przy napięciu 1,5 kV
  • przewody wykazują bardzo dużą elastyczność
  • żyły przewodzące oraz oplot ekranujący przewodów mikrofonowych i audio wykonane są z miedzi
  • przewody z miedzi posrebrzanej należą do produktów najwyższej jakości


Nowatorskie rozwiązania.

Firma Schulz systematyczną pracą z dużą elastycznością wprowadza nowoczesne rozwiązania. 
Stosowanie nowych materiałów do produkcji przewodów zapewnia ich wysoką jakość. 
Obserwacja odkryć naukowych z dziedziny materiałów i rozwiązań technicznych, dialog z użytkownikami i przedstawicielami handlowymi pozwala sprostać nowym wymaganiom rynkowym.
Przedstawicielstwa handlowe na terenie całej Europy zapewniają bliską współpracę firmy Schulz z szerokim rynkiem użytkowników.

Wielozadaniowy program produkcji i dystrybucji.

Specjalistyczna produkcja przewodów i akcesoriów oparta jest o bardzo szczegółowy i skomplikowany program przyjety przez firmę. Codzienne , wysokie wyniki pracy zapewnione są przez perfekcyjną, mądrą i elastyczną załogę. Firma zatrudnia ponad 40 wysoko wykwalifikowanych pracowników którzy przygotowani są do obróbki materiałów przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i narzędzi. 
Gwarantowana jakość wyrobów firmy Schulz zapewnia ich długą trwałość oraz daje poczucie bezpieczeństwa przy realizacji instalacji i nagłośnień. 
Zadowolenie użytkowników jest celem firmy Schulz.
Brak produktów do porównania.
Brak produktów w koszyku.